Rekrutacja - klasa 7 dwujęzyczna

Spotkanie informacyjne dla rodziców klas szóstych

odbędzie się 9 maja 2019 r. o godz. 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Od 2 lat prowadzimy klasy dwujęzyczne z rozszerzonym programem matematyki.
Językiem obcym nowożytnym nauczanym dwujęzycznie jest język angielski.
Klasa jest prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV.

Innowacyjny program matematyki jest realizowany pod opieką merytoryczną dr Wojciecha Guzickiego.
W ramach tego projektu proponujemy 6 godzin matematyki tygodniowo.

Zapraszamy uczniów, którzy chcieliby rozwijać swoje zdolności matematyczne i językowe.

-->> więcej informacji